Edukacinė programa

book-1773756_640

Edukacinė programa

Programa vedama grpėms nuo 10 žmonių, kitu atveju prašome susisiekti ir susitarti.

Tikslas

Edukacinės programos metu galėsite ne tik prasmingai praleisti laiką vaikštant labirintais, bet ir sužinoti daug naudingos informacijos apie geometrines figūras, jų poveikį mūsų būsenai. Programos metu vienas iš šeimininkų viską jums papasakos ir nukreiks kur ir kaip vaikščioti. Po pasivaikščiojimo, jums pageidavus paaiškins jūsų patirtus pojūčius ir emocijas, atsakys į jums iškilusius klausimus.

Būdami šioje meilės ir harmonijos erdvėje jūs galėsite spalvinti „Gyvybės gėlelės" mandalą. Iš jūsų pasirinktų spalvų ir jų derinių, šeimininkas papasakos apie jūsų dabartinę būseną ir apie tai, ką reikėtų keisti savo gyvenime.

Programoje nerašome ką dar galime čia veikti, nes užsiėmimai priklauso nuo to, kokia jūsų būsena, kas jums šiuo metu yra reikalingiausia.

Kuo daugiau laiko čia praleisite, tuo labiau nurims Jūsų vidus.

Trukmė

Edukacinė programa trunka nuo 2 iki 2,5 val.

Be papildomo mokesčio, jei yra noras, parke galite likti ilgiau, dar pasivaikščioti ar pažaisti.

Po užsiėmimo

Visi, kurie užsiėmimo metu išalks, turės puikią galimybę čia pat, namų aplinkos apsuptyje gardžiai ir sočiai pavalgyti Labirintų kavinėje, bei palepinti save gardžia kava, žolelių arbata ar karštu šokoladu. (maitinimas ir gėrimai į kainą neįskaičiuoti.)

Kainos

Suaugusiems – 6 €
Vaikams, moksleiviams, studentams – 4 €

Žodžiais sunku nupasakoti, ką šiame parke galima patirti, — reikia atvykti ir pajusti patiems, juk kiekvieno žmogaus skirtingi potyriai ir emocijos.

Turite klausimų?

Dėl platesnės informacijos apie edukacinę programą skambinkite:
867545111 - Jurga; 861134900 - Antanas