Mandala

   Mandala

Žodis mandala sanskrito kalboje reiškia ratą su centru. Tai mikro ir makro kosmoso simbolinis piešinys. Ji išreiškia visumą, nuo dievo iki visos kūrinijos ir primena mums, jog visa yra viena.

Šiame parke galite pamatyti į žemę įkonstruotą „Gyvybės gėlelės“ mandalą. Kadangi tai seniausia ir svarbiausia iš visų Sakralinės Geometrijos simbolių, tai dėka Jurgos pusseserės Irinos idėjos ir pirmųjų kūrybos žingsnių, jai buvo lemta atsirasti šiame parke.
Atvykę į šį parką, jūs turite nuostabią galimybę ją stebėti, mėgautis skleidžiama jos energija ir patirti žodžiais nenusakomą jos poveikį jūsų sveikatai. Būkit, stebėkit, atsipalaiduokit, palikite visas savo mintis ir tada pajusite tikrą šios mandalos stebuklą.
Ypač pagarsėjusi apskritimų mandala – „Gyvybės gėlelė“, sudaryta iš susikertančių ir žiedlapius formuojančių apskritimų.
Niekas nežino, kiek šiam simboliui metų, tačiau daugelyje kultūrų jis laikomas šventu ir vadinamas gyvenimo medžiu, gyvybės vaisiumi ar pan. „Gyvybės gėlelė“ – seniausia ir svarbiausia iš visų Sakralinės Geometrijos simbolių. Ji susideda iš 19 susikertančių sferų. Šios formos nuo seno buvo laikomos sakralinėmis – šventomis. Jos yra mūsų esmės pagrindas ir liudija apie Dieviškąją tvarką mūsų realybėje. Mes šią Tvarką galime matyti ne tik nematomuose atomuose, bet ir begaliniuose žvaigždynuose. Sakralinės formos aptinkamos visur: žmogaus ir kitų gyvų organizmų kūnuose, augaluose, kristaluose, planetose, žvaigždėse.
Gyvybės gėlelė pavaizduota Ozirio šventykloje Egipte, Masade Izraelyje, ant Sinajaus kalno, daugelyje Japonijos ir Kinijos šventyklų. Mokslininkai nustatė, kad šio simbolio stebėjimas, atkūrimas padeda nusilpusioms organizmo ląstelėms atsinaujinti bei stabilizuoja kairiojo ir dešiniojo žmogaus smegenų pusrutulių darbą. Štai jums ir išsvajotasis gyvybės eliksyras. Buvo pastebėta, kad mandalos ir žmogaus akių tinklainės struktūros yra panašios, todėl žiūrint į mandalą mūsų smegenyse vyksta aktyvūs persitvarkymo procesai. Kadangi vakariečiai daugiau naudojasi kairiuoju, už logiką atsakingu smegenų pusrutuliu, o dešinysis, atsakingas už intuiciją ir vaizduotę, mažiau išlavėjęs. Mandalų piešimas ir stebėjimas padeda atkurti pusiausvyrą tarp šių pusrutulių tiek fiziniame, tiek ir psichikos lygmenyse.

[fb_button]

«- Kupolas

Merkaba -»