Pramogos

Pramogos

padangu-supynes

Supynės medyje

Jos įrengtos didžiuliame medyje ir gali suptis vienas arba keli žmonės vienu metu.

kupolas-vaikams

Kupolas

Skirtas laipioti, treniruotis, suptis ar minkštai pasėdėti esančiuose sėdmaišiuose. Tai suteikia gerų emocijų, o pati kupolo konstrukcija teigiamai veikia mūsų kūnus ir mūsų savijautą.

dsc_6484

Pirštinis labirintas

Tai puiki priemonė, ugdanti kantrybę, sąžiningumą ir sugebėjimą siekti tikslą iki galo. Čia , kaip ir visuose labirintuose, reikia nuvesti pirštelį iki vidurio ir vėl grįžti atgal.

dvipuses-supynes

Medinės supynės

Tai „vaikystės“ supynės, sudarytos iš vieno rąsto, kurio vienas galas leidžiasi, o kitas kyla. Šiomis supynėmis gali suptis tik 2 žmonės.

virve

Virvė (slack-line)

Tai speciali virvė, skirta ant jos vaikščioti. Ši virvė yra puiki priemonė mokytis išlaikyti kūno lygsvarą. Šią virvę renkasi ekstremalių pojūčių mėgėjai.

laipiojimo-rastas

Laipiojimo rąstas

Tie, kas nemėgsta ekstremalių pojūčių, siūlome paprastesnį kūno lygsvaros išlaikymo žaidimo priemonę – laipiojimo rąstą.

img_0028

Šachmatai

Lauko šachmatai – tai ant žemės pastatyti didelio formato šachmatų lenta su figūromis.

2

Lauko domino

Tai nuostabus žaidimas žaidžiamas su 28 kauliukais. Kiekvienas kauliukas yra padalintas į dvi dalis, turinčias nuo 0 iki 6 taškų. Žaidimą žaisti gali du, trys arba keturi asmenys. Kiekvienas žaidėjas žaidimo pradžioje gauna 6 kauliukus, o visi kiti lieka užversti. Pradeda žaidėjas, turintis didžiausios vertės dvigubą kauliuką (su vienodais taškais abejose pusėse).

dsc_6930

Mini biliardas

Biliardas yra puikus žaidimas, lavinantis geometrijos, fizikos ir matematikos įgūdžius, grūdinantis charakterį, verčiantis analizuoti ir logiškai mastyti. Žaisdami biliardą, mokomės priimti savarankiškus sprendimus ir čia pat suprasti, ar jie buvo pasirinkti tinkamai.

dsc_5012

Batutas

Batutas su šoniniais apsauginiais tinkleliais, apsaugantis vaikus nuo pavojaus. Jis skirtas ir vaikams, ir tėveliams.

1-1

Labirintas su riedančiu kamuoliuku

Labai patinka mažiesiems. Juo irgi einame iki centro ir atgal, judindami į šonus žaidimą, kuriame kamuoliukas rieda takeliu.

img_0020

Stalo futbolas

Šis žaidimas pakankamai populiarus.Stalo futbolas gali būti žaidžiamas vienas prieš vieną arba du prieš du.