Meilės ir draugystės labirintas

SONY DSC

Meilės – draugystės labirintas

Harmonizuoja mylimųjų, šeimos, brolių, sesių, draugų, bendraminčių ar komandos santykius. Jis turi du įėjimus, vedančius į centrą, ir vieną bendrą išėjimą. Jei eina du žmonės, tai vienas eina vienu taku, o kitas – kitu. Jei tai būtų šeima, draugai ar kita, taip pat vieni eina vienu taku, o kiti – kitu. Jei šalia nėra mylimo žmogaus arba išvis jo dar nesuradote, galima eiti vienam vienu takeliu, o kitame įsivaizduoti savo mylimąjį. Arba prašyti DIEVO, kad į gyvenimą atsiųstų tokį žmogų, su kuriuo norėsis nugyventi visą gyvenimą. Pasiekę centrą, stabtelite, apmąstote, kokių norite tarpusavio santykių, ir paleidžiate šią informaciją į VISATĄ. Tada visi kartu išeinate jau bendru taku į gražų ir harmoningą gyvenimą. Kai esate vienas, visa tai padarote savo mintyse.
Labirinto simbolika puikiai tinka vestuvėms ir įžadams atnaujinti. Nuotaka ir jaunikis įžengia į labirintą atskirai, nes ėjimas link centro reiškia susimąstymą, pašalinant prieš juos esančias kliūtis ir atsiskiriant nuo praeities. Ėjimas į centrą suteikia jiems galimybę pasiruošti šventai ceremonijai, pašalinti bet kokį susirūpinimą, jaudulį ir padėti susikaupti. Labirinto centras yra ta vieta, į kurią einama gauti nuorodų ir įžvalgų, būtent čia nuotaka ir jaunikis priima vienas kitą. Šioje šventoje vietoje, labirinto širdyje, jie apsikeičia priesaikomis. Gavę centro palaiminimą, jaunieji eina iš labirinto susikabinę rankomis. Šis išėjimas iš labirinto simbolizuoja sąjungą su Dievu ir yra perėjimas į naują gyvenimą, nes būtent iš čia nuotaka ir jaunikis pradeda savo kelionę drauge, kaip vyras ir žmona.
Kadangi šis labirintas turi dešiniąją ir kairiąją puses (o tai reiškia moterišką ir vyrišką energiją), tai ir jūsų intuityviai pasirinkti takeliai parodys, kokia energija yra dominuojanti, koks jūsų charakteris. Jei vyrą ir žmoną traukia tas pats takelis (vadinasi, dominuoja ta pati energija), tai galite ir keliauti vienu taku, kitą taką palikę ramybėje, arba tartis ir keliauti skirtingais, parodant, kas šeimoje iš didžiulės meilės ir pagarbos yra linkęs nusileisti mylimam, brangiam žmogui. Viskas, ką jūs darote, yra teisinga, nes juk šis labirintas ir yra harmonijos, meilės, tarpusavio susitarimo ir gražių santykių labirintas.
Išėjus iš labirinto, prie kiekvieno takelio yra lentelė su užrašu, nusakančiu, kokia energija dominuoja (vyriška ar moteriška).

Labirinto ilgis perėjus vieną pusrutulį ir iš centro išėjus vienu bendru keliu – 54 m.

[fb_button]

 

«- Vidinio aš labirintas

Penkių elementų labirintas -»