Alvydo iš Vilkaviškio atsiliepimas

Alvydo iš Vilkaviškio atsiliepimas

Alvydo iš Vilkaviškio atsiliepimas

Klausimas: Iš kur sužinojote apie Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką?
Atsakymas: Prieš 5-rius metus buvome Plateliuose ir mums rekomendavo aplankyti labirintų parką. Nieko iki tol apie tai nežinojome. Atvažiavome ir labai patiko.

Klausimas: Kas jums patiko ir sudomino?
Atsakymas: Mums patiko vaikščioti labirintais, grožėtis nuostabia gamta, žydinčiais gėlynais ir krūmokšniais. Bet mane asmeniškai labai sudomino 1-is labirintas, kuriame galima užduoti klausimus ir gauti atsakymus tuoj pat arba kada nors vėliau. Aš uždaviau 3 labai man reikšmingus klausimus, aišku, iškart atsakymų negavau, bet juos susapnavau per savaitę. Į du klausimus buvo atsakyta balsu, o į trečią – vaizdingu sapnu.

Klausimas: Kokius klausimus klausėte ir kokius atsakymus gavote?
Atsakymas: Kodėl darbuotojai man, įmonės savininkui, pavydi pelno, pinigų ir sėkmės? Sapne man buvo pasakyta, kad neduočiau darbuotojui pagaminti gaminio nuo pradžios iki galo. Reikia gaminio operacijas išdalinti daugeliui darbuotojų. Tada darbuotojas nesupras savo įdėto darbo vertės.
Ką daryti, kad darbe lydėtų sėkmė? Gavau atsakymą, kad nedaryčiau visko, o tik vieną. Vietoje daugybės gaminamų įvairių gaminių, pasirinkti vieną ir tik jį gaminti.
Trečias klausimas buvo man pats sudėtingiausias ir svarbiausias. Kas yra mirtis? Sapnavau, kad mirštu. Guliu name, lovoje, bet savo negyvą kūną matau iš viršaus. Ir man visiškai savęs negaila, žiūriu į kūną kaip į daiktą. Po truputį tolstu nuo jo. Matau namą, apylinkes, miestą. Ir kuo toliau tolstu nuo savo mirusio kūno, tuo man šviesiau, lengviau, o gerumo pojūtis nenusakomas jokiais žodžiais. Buvau nutolęs tiek, kad mačiau tik žemės planetos rutulį ir visiškai nenorėjau grįžti, nes man buvo gera. Ir staiga pajutau, kaip mane stipriai suspaudė, tarsi, į kumštį ir dideliu greičiu mane nuleido atgal į kūną. Ir kažkieno balsas pasakė: „Čia tavo kalėjimas, tu dar neatbuvai savo laiko ir būk.“ Pabudęs iš sapno, labai detaliai atsiminiau viską, ką mačiau. Manau, kad šis atsiminimas liks visam gyvenimui.

Klausimas: Kaip manote, kodėl jums buvo atsakyta į klausimus?
Atsakymas: Labirintas yra raktas, kurį mes atrakiname. Mūsų smegenys taip pat yra raktas. Ir kai mes vaikštome labirintais, mes keičiame žemės magnetinio, kosminio arba kito mums nežinomo lauko atžvilgiu savo padėtį ir taip mes atrakiname tą raktą. Ir tokiu būdu mes įeiname į informacijos srauto lauką. Galiu pateikti pavyzdį, kurį patiria kas antras žmogus, bet to nežino arba neapmąsto. Jeigu žmogui kalbant telefonu sudėtinga atsakyti į klausimus ar palaikyti pokalbį ir jis pradės vaikščioti po kambarį, kiemą, pievą ar bet kur kitur, tai jis atsakys į klausimus be jokių problemų. Nesvarbu kaip vaikščiojama ar tiesiai, ar ratais, ar į kairę, ar į dešinę, pastebėsite, kad labai gerai sumąstomi atsakymai į klausimus.

Ačiū už pokalbį.

Palikti savo atsiliepimą