Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/energlab/domains/energlabirintai.lt/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182
Tourism and Leisure Exhibition “Adventur 2016”

Tourism and Leisure Exhibition “Adventur 2016”

Turizmo ir laisvalaikio paroda „Adventur 2016“

Sausio 22-24 dienomis Vilniuje vyko 4-ji tarptautinė turizmo ir aktyvaus poilsio paroda „Adventur 2016“. Tai vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, kuri yra orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Parodoje dalyvavo apie 230 turizmo bendrovių, kurios pristatė 37 pasaulio šalis.

Šioje parodoje savo kraštą pristatė ir Plungės regiono atstovai. Kelionę į parodą finansiškai rėmė ir ja rūpinosi Plungės rajono savivaldybė. Parodos metu Plungės rajono savivaldybę atstovavo „Plungės turizmo informacijos centras“, kuris informavo apie Plungės krašto lankomus objektus, apgyvendinimo įstaigas bei aktyvias pramogas. Susidomėję lankytojai pildė anketas ir dalyvavo loterijoje, kurios pagrindinis prizas – aktyvus savaitgalis Plungės krašte 4 asmenims.

Ne mažiau pramogų parodoje gavo ir kiti lankytojai, nes kaimo sodybos valgydino žemaitiškais patiekalais, žolininkė Vaiva vaišino miško žolelių arbatomis. Visi turėjo galimybę žaisti linksmus žaidimus, mokytis žemaičių kalbos ir už tai gauti įvairių prizų.

Tarp Plungės regiono atstovų buvo Jurga ir Antanas, kurie pristatė „Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką“. Jie parodos lankytojams papasakojo apie parko veiklą ir siūlomas paslaugas. Paaiškino kaip maloniai, prasmingai ir turiningai galima praleisti laiką jame. Lankytojai turėjo galimybę liečiant pirštais „pereiti“ pirštinius labirintus; nuspalvinti mandalas, pagal kurias Antanas galėjo apibūdinti žmogaus dabartinę būseną; įsigyti suvenyrų, pažiūrėti filmuką apie „Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką“, paskaityti informacinius stendus.

Plungės kraštu ir „Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parku“ susidomėjo ne tik Lietuvos gyventojai ir turistinės kompanijos, bet ir Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos bei Lietuvoje gyvenantys įvairių pasaulio šalių žmonės. Apsilankykite ir prasmingai bei turiningai praleiskite laiką ne tik suaugusieji, bet ir mažieji lankytojai. Iki susitikimo!

Akimirkos iš parodos