Penkių elementų ir arkangelų labirintas

SONY DSC

Penkių elementų ir arkangelų labirintas

Šis labirintas apsodintas dekoratyviniais krūmeliais ir medeliais. Susodinti įvairių rūšių ir spalvų augalai – tam, kad, keliaujant labirintu, žmogus patirtų spalvų, kvapų ir skonio terapiją, nes tarp visų augalų yra ir valgomų uogų, skirtingas augalas išskiria savo eterį ir skirtingas augalas mus džiugina skirtinga savo spalva bei forma.

Šis labirintas turi aštuonis ratus. Skaičius aštuoni – begalybės simbolis, rodantis, kad niekur ir niekada nereikia savęs varžyti. Mes galime pasiekti tiek, kiek sau leidžiame savo mintimis. Kai save užgniaužiame, prarandame pasitikėjimą. Tada netikime, kad daug ką galime, kad turime daug talentų ir kad viskas, apie ką svajojame, gali tapti realybe, nes mums nėra ribų.

Šio labirinto forma turi centrą ir keturias kampines aikšteles(rytų, pietų, vakarų ir šiaurės kryptyse). Kiekviena kryptis dirba su skirtingu elementu (penki elementai: eteris (medis), oras (metalas), ugnis, vanduo ir žemė) , o kiekvieną elementą globoja skirtingas arkangelas (Natanielis, Rapolas, Mykolas, Gabrielius ir Urielis).

Vaikštant šiuo labirintu, susibalansuoja visi penki mūsų kūno elementai. Kaip gamtoje turi būti jų balansas, taip ir žmogaus kūne – kad jis būtų sveikas ir harmoningas, turi būti visų penkių elementų balansas.

unnamedŠis labirintas nėra painus, bet čia galimi pasiklydimai, nes į kiekvieną kampinę aikštelę vienas takelis įveda, o kitas išveda, kad pasiektume kitą kampinę aikštelę. Rodyklių nėra ir nebus, nes čia vyksta darbas su žmogumi. Jei žmogus pradeda klaidžioti, vadinasi, ir gyvenime neseka savo minčių, žodžių, veiksmų, o paskui skundžiasi, kad Dievas baudžia (Dievas nebaudžia, paprasčiausiai veikia VISATINIS dėsnis, kuris viską bumerangu grąžina mums atgal). Arba kažkur pabuvote per trumpai, ir VISATA vėl grąžina jus į tą pačią aikštelę, kad dar ten su jumis padirbėtų. Nieko nėra šiaip sau – kas mums atrodo blogai, nėra išties blogai, viskas turi savo prasmę. Vaikštant mums labirintu, dirba VISATA – ji geriau žino, kiek ir kur mums reikia pabūti. Tai reiškia , kad reikia ne tik tikėti DIEVU, bet ir pasitikėti.

RYTAI

Elementas – ETERIS arba MEDIS (kinų tradicijoje), arkangelas – NATANIELIS, meridianai – TULŽIES PŪSLĖS IR KEPENŲ.

Kai išsibalansuoja šis elementas, žmogus linksta į skundimąsi.
Natanielio galia yra visame, kas naujai prasideda, kas plečiasi ir auga, stiebiasi į aukštesnių virpesių plotmę. Jis padeda žmogui suprasti, kad jo sąmonei nėra jokių ribų, o joje glūdi visos žinios. Padeda suprasti, kad žmogaus kūnas – tiksli žemės kopija… ir visa informacija apie ją yra mūsų kūnuose. Mums reikia eiti priekį, o ne skųstis ir dejuoti.
Dvasinė kryptis – dvasia.

PIETŪS

Elementas – UGNIS, arkangelas – MYKOLAS, meridianai – PLONOSIOS ŽARNOS IR ŠIRDIES.

Kai išsibalansuoja šis elementas, žmogus puola į depresiją.
Mykolas ryžtingai siunčia žmonėms įkvėpimą siekti Dievo meilės. Padeda atpažinti savo sieloje tamsius ir šviesius aspektus, kad galėtų šioje žemėje skleisti Dieviškosios šviesos meilę. Jis išvaduoja žmogų iš depresijos, atveria širdies vartus ir uždega meilės ugnį.
Dvasinė kryptis – mintis.

VAKARAI

Elementas – ORAS arba METALAS (kinų tradicijoje), arkangelas – RAPOLAS, meridianai – STOROSIOS ŽARNOS IR PLAUČIŲ.

Kai išsibalansuoja šis elementas, įvyksta žlugimas.
Rapolo vardas reiškia: „Dievas gydo“. Jis skleidžia į materijos pasaulį Dievo kvėpavimą kaip gydomąją Šviesą. Jo pareiga – skleisti dieviškąją išmintį per gydomąją šviesą, todėl· jis su meile ištaiso bet kokią pastebėtą disharmoniją. Jo šviesa gydo ir teikia jėgų atkurti ryšį su aukštesniųjų lygių šviesos tvarka. Jis gydo kūną, protą ir sielą. Padeda moksluose, darbe, muzikoje, matematikoje, medicinoje. Padeda suvokti, jog viskas tarpusavyje susiję, nieko nėra atskiro.
Dvasinė kryptis – siela.

ŠIAURĖ

Elementas – VANDUO, arkangelas – GABRIELIUS, meridianai – ŠLAPIMO PŪSLĖS IR INKSTŲ.

Kai išsibalansuoja šis elementas, žmogų užvaldo baimės.
Gabrielius skatina skleidimąsi, vešėjimą ir vaisingumą. Vaduoja mus iš baimių ir perduoda dvasinę informaciją. Išmintis ir intuicija plūsta į žmogaus sąmonę, žmogus tampa lankstus ir atviras, kad galėtų šioje Žemėje būti laimingas.
Dvasinė kryptis – valia.

CENTRAS

Elementas – ŽEMĖ, arkangelas – URIELIS, meridianai – SKRANDŽIO IR BLUŽNIES.

Kai išsibalansuoja šis elementas, žmogus lieka neramaus būdo.
Urielio vardas reiškia: „Dievas yra šviesa“. Jis nesiliauja meiliai šnabždėjęs padrąsinimus, linksmina, kai pamato žmogų patekus į tamsą, kai protą apniaukia abejonės. Savo spinduliuojančia šviesa rodo gyvenimo kelią šioje Žemėje. Čia žmogus randa pusiausvyrą, taiką, Dievo ramybę.
Dvasinė kryptis – intelektas.

Šio labirinto ilgis – 1700 m.

[fb_button]

 

«- Meilės ir draugystės labirintas

Vidinės pusiausvyros labirintas -»